Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Easy Fashion Metal Products Co., Ltd.

Chiny Easy Fashion Metal Products Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Easy Fashion Metal Products Co., Ltd. Certyfikaty
Zakupiliśmy 25 kg proszku do rozpylania wody w proszku z przemysłu EasyFashion, do produkcji proszków metali. Firma przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością IS09001: 2008, sprzęt jest zaawansowany w projektowaniu i uzyskiwaniu odpowiednich patentów.

—— Toma Group

W naszej produkcji osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki. Od początku treningu spiekania kwalifikowanego do chwili obecnej, tryb humanizowany, łatwa obsługa, dobra usługa posprzedażna, stabilna praca i brak dokumentacji serwisowej, wszystko to zrobiło na nas ogromne wrażenie. Tak więc wszyscy inżynierowie zgodzili się polecić ten sprzęt innym użytkownikom.

—— Pan Mohammed

Im Online Czat teraz

Easy Fashion Metal Products Co., Ltd.

1 2 3
Easy Fashion Metal Products Co., Ltd. Easy Fashion Metal Products Co., Ltd. Easy Fashion Metal Products Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : EasyFashion, JT, GN
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 7000000-12000000
Rok założenia : 2008
pc Export : 20% - 30%
EasyFashion to wszechstronny dostawca sprzętu do wytwarzania proszków atomizujących, sprzętu z węglików spiekanych i sprzętu do obróbki cieplnej w 2008 roku. Jesteśmy dumni z naszego profesjonalnego zespołu badawczo-rozwojowego, doświadczonego zespołu ds. Sprzedaży i obsługi posprzedażnej, z różnych materiałów w różnych obszarach ciepła. wymagania dotyczące obróbki, możemy zapewnić klientom w różnych branżach najbardziej opłacalne rozwiązania. Nasz wysokiej jakości sprzęt produkcyjny i doskonałe wsparcie technologiczne może zmniejszyć koszty zakupu i ryzyko inwestycyjne naszych klientów. Nasze główne obszary zainteresowań to metalurgia proszków, węgliki spiekane, kompozyty węglowe i z węglika krzemu, obróbka cieplna próżniowa i inne wysokiej klasy gałęzie przemysłu.

Kierujemy się zasadą "stania się światowym liderem w dostawie inteligentnych materiałów i inteligentnych rozwiązań sprzętowych" i ściśle przestrzegamy zasady "skuteczny, poważny i zaangażowany". Dzięki współpracy z ponad 20 osobami profesjonalnie działającymi zespołami badawczo-rozwojowymi i projektowymi oraz ponad 10-osobowym profesjonalnym zespołem ds. Sprzedaży i obsługi posprzedażnej. Zapewnienie klientom wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu o wysokim standardzie i wysokiej jakości obsługi w różnych językach.

Ponad 500 klientów w kraju i za granicą od momentu naszego założenia pokłada w nas bezcenne zaufanie. W ostatnich latach, dzięki niezwykłej sile technologii i wysoce zaangażowanym pracownikom, EasyFashion stała się wiodącym przedsiębiorstwem w branży z ponad 20 nowoutworzonymi produktami i 70 patentami.

Nasza technologia pochodzi z naszych badań dotyczących potrzeb klientów i dziedzin zastosowań. W procesie ciągłej komunikacji i współpracy z klientami dostosowujemy najlepsze rozwiązanie dla klientów dzięki naszej technologii i doświadczeniu. Aby pomóc im utrzymać przewagę konkurencyjną w branży. Nasi wykwalifikowani inżynierowie komunikują się z klientami, aby pomóc im rozwiązać złożone problemy i zoptymalizować możliwości procesu.

Szczegóły kontaktu
Easy Fashion Metal Products Co., Ltd.

Tel: 86-731-84411671

Faks: 86-731-82247692

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)